Vegetarian dinner ideas

Wskazówki dotyczące lotów długodystansowych – Superfood

Written by Amine

Pisemny Przez Lee O
18 września 2023 r

Jeśli wkrótce wsiadasz na pokład dużego samolotu odrzutowego i chcesz być dobrze przygotowany, musisz być gotowy na ciężką pracę, aby dołożyć wszelkich starań.

Wejście na pokład długiego lotu wymaga przygotowania. To nie musi być stresujące; może to być tak proste, jak przygotowanie ulubionych przekąsek i miniposiłków na dzień przed lotem. Choć może się to wydawać kłopotliwe, na dłuższą metę pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu na lotnisku i zmniejszy ryzyko problemów żołądkowych spowodowanych jedzeniem w samolocie.

Do moich ulubionych przekąsek, które można zabrać ze sobą do samolotu, należą:

Jeśli podczas lotu masz skłonność do dziwnych wzdęć, dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą proszku Love Your Gut i ​​mieszanki Golden Gut w zamykanej torebce. Wszystko, co musisz zrobić, to wlać trochę wody do szklanki wody, aby Twoje jelita pokochały ją przez całą podróż samolotem. Możesz także dodać dowolną z tych mieszanek do gotowej żywności, aby poprawić jakość gojenia jelit.

Chociaż najlepiej jest zabrać ze sobą własne jedzenie z domu, jeśli lecisz na dłuższą metę i chcesz zjeść jedzenie w samolocie, unikaj opcji z kremami i sosami, ponieważ często zawierają one składniki mogące podrażniać jelita. Nikt nie chce już siedzieć obok symbolicznego samolotu – nie potrzebujemy więcej ciężkiego powietrza unoszącego się w przejściach.

Jeśli masz lot popołudniowy lub wieczorny, dobrym pomysłem jest wykonanie trochę ruchu rano w dniu lotu. Lub, jeśli masz poranny lot, pamiętaj, aby spędzić trochę czasu na siłowni, wybrać się na spacer, wziąć udział w zajęciach jogi lub rozciągnąć się dzień wcześniej, aby przygotować się do siedzenia przez dłuższy czas. Kiedy już znajdziesz się na pokładzie, ważne jest, aby ruszyć dalej. Sugeruję spacerowanie po korytarzach co kilka godzin, aby utrzymać krążenie krwi i uniknąć lenistwa.

Rano w dniu lotu wypij dużą szklankę ciepłej, przefiltrowanej wody z sokiem z połowy cytryny lub octu jabłkowego i łyżeczką proszku Love Your Gut, aby pobudzić układ trawienny i wątrobę do pełnej pracy, co pomoże Ci wchłonąć wszystko samolot może ci dać.

Kolejną przydatną wskazówką dotyczącą latania jest zabranie ze sobą butelki wody lub kupienie jej po przejściu kontroli bezpieczeństwa. Chociaż nie możesz zabrać ze sobą pełnej butelki przez kontrolę bezpieczeństwa, możesz zabrać ze sobą pustą butelkę po wodzie, którą można ponownie napełnić po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa. Butelkę wody można także kupić na lotnisku po odprawie.

Aby pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu płynów podczas lotu, bądźmy realistami, po prostu nie wytrzymałabym kilku godzin bez niego, zawsze w samolocie noszę torebki z herbatą BYO. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić stewardessę o gorącą wodę po przylocie i możesz zorganizować własne przyjęcie podwieczorkowe!

Jednym z napojów, którego zalecam unikać podczas lotów, jest alkohol. Choć dalsze picie może wydawać się kuszące, alkohol może spowodować szybsze odwodnienie, co jest już ryzykowne podczas lotu. Potrafi też wiązać nasz brzuszek, dlatego najlepiej postawić na herbatę ziołową i wodę.

Jeśli lecisz długim lotem, staraj się spać jak najwięcej. Nie tylko sprawia, że ​​godziny mijają, ale także pomaga zwalczyć letarg po podróży samolotem. Możesz zabrać na pokład herbatę rumiankową, która pomoże Ci zasnąć, a nawet zabrać ze sobą poduszkę – wszystko pomoże!

Miłego latania!

About the author

Amine

Leave a Comment