Vegetarian dinner ideas

Substytut Sosu Teriyaki (Najlepszy Substytut Sosu Teriyaki)

Written by Amine

Która jest najlepsza substytut sosu teriyaki? To zamiennik przepisu na sos teriyaki używa sosu sojowego, octu ryżowego, brązowego cukru i innych składników, aby uzyskać słodki, lepki substytut. też się dowiesz z czego jest zrobiony sos teriyakii uzyskaj listę substytuty teriyaki takie jak sos hoisin, tamari, sos barbecue i inne. Nie biegnij do sklepu, żeby kupić alternatywa dla sosu teriyaki; możesz mieć to, czego potrzebujesz w domu!

alternatywa dla sosu teriyaki

Instrukcje

  • Połącz wszystkie składniki z wyjątkiem pasty ze skrobi kukurydzianej w rondlu ustawionym na średnim ogniu.

  • Gdy sos zacznie wrzeć, dodać pastę i dalej podgrzewać i mieszać, aż zgęstnieje. (To nie zajmie dużo czasu!) Jeśli masa będzie zbyt gęsta, można dodać trochę więcej wody. Cieszyć się!

zapisz ten przepis Zapisano!

Klas

💭 Porady ekspertów od dietetyka

Jest to przepis poziomu 3 (utrzymanie wagi i aktywny tryb życia). Czy sos teriyaki jest zdrowy? Sos teriyaki, podobnie jak większość alternatywnych alternatyw teriyaki, ma zwykle wysoką zawartość sodu i dodatku cukru. Krótko mówiąc, nie jest to najbardziej pożywna opcja przypraw.
Zrób jeden zdrowy zamiennik sosu teriyakispróbuj mojego sos teriyaki bez cukru przychód. Jest także wegański, niskowęglowodanowy i ketonowy (jeśli potrzebujesz jednej z tych opcji).

Aby przygotować zdrowszy sos teriyaki, zastąpiłam cukier słodzikiem bezcukrowym (Swerve). Aby zmniejszyć ilość soli, użyłem sosu sojowego o obniżonej zawartości sodu. Jeśli wolisz, możesz również dokonać tych zamian w powyższym przepisie.

Zastrzeżenie…

Wszystkie przepisy na tej stronie mogą, ale nie muszą, być dla Ciebie odpowiednie, w zależności od Twoich potrzeb medycznych i osobistych preferencji. Skonsultuj się z zarejestrowanym dietetykiem lub lekarzem, jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu najlepszego dla Ciebie sposobu odżywiania.
Informacje o wartości odżywczej mają charakter szacunkowy i są podawane grzecznościowo. Będzie się różnić w zależności od konkretnych marek i składników, których używasz. Informacje o kaloriach na etykietach żywności mogą być bardzo niedokładne, więc nie przejmuj się zbytnio liczbami.
Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak trzy poziomy receptur mogą pomóc w osiągnięciu celu związanego z kontrolą wagi, zobacz mój nocne płatki owsiane bez cukru publikować. Gotujmy!

Informacje o wartościach odżywczych dotyczą jednej porcji.

Odżywianie

Kalorie: 35kalorieWęglowodany: 8.7GBiałko: 0,5GTłuszcz: 0,1GSód: 192mgBłonnik: 0,1GWapń: 0,2% ZWŻelazo: 0,5% ZW

Słowa kluczowe substytut sosu teriyaki, alternatywa teriyaki, zamiennik teriyaki, alternatywa sosu teriyaki, zamiennik sosu teriyaki, substytut sosu teriyaki, substytut teriyaki, zamiennik teriyaki

About the author

Amine

Leave a Comment