Vegetarian dinner ideas

Przepis na domowy placek z serem i boczkiem

Written by Amine

Zaoszczędź pieniądze na sztucznym śniadaniu w stylu McDonalds, przygotowując ten szybki i łatwy przepis na chleb z serem bekonowym w domu!

Ten łatwy przepis na śniadanie lub brunch jest jednym z kilku fałszywych przepisów na śniadanie McDonalds, którymi się dzisiaj dzielę – linki do wszystkich znajdziesz w moim poście przeglądowym: Łatwe fałszywe przepisy na śniadanie McDonalds.

W tym poście znajdziesz przepis na nasze łatwe podpłomyki serowo-bekonowe. Są bardzo szybkie i łatwe do zrobienia w domu, są tańszą alternatywą dla śniadań na mieście i zawsze cieszą się dużym powodzeniem wśród moich dzieci! Obecnie cena restauracyjna za podpłomyk z serem i boczkiem wynosi 1,49 funta, ale moja domowa wersja to tylko 61 centów za sztukę!

Te szybkie i łatwe placki śniadaniowe z serem i boczkiem McDonalds to świetne śniadanie lub weekendowy brunch

Poniżej przedstawiłem koszt przygotowania indywidualnego podpłomyka przy użyciu składników z supermarketu. Koszty oparłem na cenach Tesco, po prostu dlatego, że to najbliższy supermarket i ten, z którego korzystam najczęściej, ale możesz je jeszcze obniżyć, robiąc zakupy w innych supermarketach. Należy pamiętać, że wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji, ale mogą ulec zmianie w przyszłości.

Oto jak ustaliłem cenę za podpłomyk:

6 złożonych podpłomyków 1,20 £ (20 centów za sztukę)

15 plasterków sera 70 pensów (po 5 pensów)

14 plasterków wędzonego boczku 2,50 £ (36 centów za 2 plasterki)

Podpłomyk z bekonem składa się z; chleb płaski 20 pensów + ser 5 pensów + boczek 36 pensów = 61 pensów za sztukę.

Nasze podpłomy podajemy z chipsami (cena w restauracji: 1,09 GBP vs cena w domu: 10 pensów za sztukę) i sokiem pomarańczowym (cena w restauracji: 1,49 GBP vs cena w domu: 25 pensów).

Łatwy przepis na placki z bekonem i serem w stylu McDonalds – tylko 5 minut na to fałszywe śniadanie

Placek z serem i boczkiem Fakeaway

Składniki (na 1 porcję):

  • 2 plasterki wędzonego boczku
  • 1 złożony placek
  • 1 plasterek sera

Metoda:

Boczek ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Smażyłam nasze na odrobinie oleju przez 3-4 minuty, w połowie obracając plastry.

Gdy bekon będzie już prawie gotowy, włóż chleb do tostera, aby lekko go podpieczono.

Po podgrzaniu otwórz podpłomyk i od razu dodaj do połówki plasterek sera. Szybko połóż plasterki bekonu na wierzchu sera i zamknij podpłomyk, aby ser się trochę roztopił.

Aby uzyskać jeszcze bardziej autentyczne sztuczne wrażenie, zawiń płaski chleb w kwadrat pergaminu i podawaj z plackami ziemniaczanymi i sokiem pomarańczowym z boku.

Podobał Ci się ten przepis? Sprawdź całą naszą kolekcję pysznych przepisów na śniadanie w stylu McDonalds, w tym babeczki z jajkiem kiełbasianym, babeczki z jajkiem bekonowym i babeczki jajeczne! Jeśli szukasz innych łatwych i pysznych pomysłów na śniadanie, które pokocha cała rodzina, sprawdź naszą sekcję Przepisy na rodzinne śniadania.

Łaska

Szybki i łatwy przepis na placek z serem i bekonem — zaoszczędź pieniądze dzięki temu fałszywemu śniadaniu McDonalds

wydrukuj przepis

Płaski chleb z boczkiem i serem

Zaoszczędź pieniądze na sztucznym śniadaniu w stylu McDonalds, przygotowując ten szybki i łatwy przepis na chleb z serem bekonowym w domu!

Ustawienia czasu1 min

Czas na gotowanie4 minuty

Czas całkowity5 minuty

Kurs: śniadanie, drugie śniadanie

Kuchnia: amerykański

Porcje: 1 podpłomyk

Autor: Sala Łaski

Koszt: 61 s

Składniki

  • dwa pasiaste plasterki bekonu
  • 1 złożony placek
  • 1 plaster sera

Instrukcje

  • Boczek ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Smażyłam nasze na odrobinie oleju przez 3-4 minuty, w połowie obracając plastry.

  • Gdy bekon będzie już prawie gotowy, włóż chleb do tostera, aby lekko go podpieczono.

  • Po podgrzaniu otwórz podpłomyk i od razu dodaj do połówki plasterek sera. Szybko połóż plasterki bekonu na wierzchu sera i zamknij podpłomyk, aby ser się trochę roztopił.

  • Aby uzyskać jeszcze bardziej autentyczne sztuczne wrażenie, zawiń płaski chleb w kwadrat pergaminu i podawaj z plackami ziemniaczanymi i sokiem pomarańczowym z boku.

About the author

Amine

Leave a Comment