Vegetarian dinner ideas

Oh She Glows For Dinner + pakiet bonusowy w przedsprzedaży! – Och, ona błyszczy

Written by Amine

Cześć ludzie! Mam nadzieję, że lato traktuje Cię jak dotąd dobrze i że przez cały ten rok będziesz nadal w dobrym zdrowiu i dobrym humorze. Jak się teraz masz Ty i Twoja rodzina?

Na koniec mam dzisiaj dla Was ciekawą wiadomość! Ta zapowiedź książki kucharskiej miała ukazać się w maju, potem w czerwcu i na początku lipca, ale biorąc pod uwagę wszystko, co działo się na świecie, po prostu nie wydawało mi się to właściwe, więc kilkakrotnie przesuwałam to w czasie. Nadal nie jestem pewien, czy to dobrze, ale miałem wiele pytań dotyczących oferty nowej książki w różnych sklepach internetowych, więc wiedziałem, że nie mogę już dłużej zwlekać. Mam nadzieję, że ta wiadomość wywoła uśmiech na Waszych twarzach i odrobinę radości. 🙂

Jeśli jeszcze nie zgadłeś, moja nowa książka kucharska, Och, ona promienieje na kolację: pożywne posiłki na bazie roślin, które sprawią, że będziesz promieniować, jest już ukończony i ukaże się za kilka miesięcy! To była szalona podróż do mety (nigdy, w najśmielszych snach nie myślałem, że będę kończył książkę kucharską w czasie pandemii i izolacji), ale po 3 latach pracy nad tym projektem jestem absolutnie podekscytowany, że mogę pozwolić znasz wszystkie interesujące szczegóły (gra słów zamierzona) na temat tej nowej książki. Jeśli zapisałeś się do mojego newslettera, być może wczoraj w Twojej skrzynce odbiorczej pojawił się podgląd!


Oto trochę za kulisami z początku tego roku, kiedy recenzowałem projekt książki!

Przejście z trybu „za kulisami” do trybu „w świetle reflektorów” nie jest dla mnie łatwe (jestem dziewczyną zza kulis!), więc ta część procesu tworzenia „w świecie” to dla mnie duże wyzwanie na poziomie osobistym i o mój Boże, to, jak bardzo jestem teraz zdenerwowany, jest nierealne. Byłbym całkowicie szczęśliwy, gdybym mógł pilnie pracować za kulisami i nigdy nie musiałbym się promować. 😉 Czy ktoś z Was potrafi zidentyfikować? Ale zawsze jestem gotowy na dobre wyzwanie, a ponowne nawiązanie kontaktu z wami wszystkimi jest wisienką na wegańskim torcie!

Książka ta nie powstałaby bez Waszej zachęty, cierpliwości i wsparcia podczas całego procesu! Nie byłoby to możliwe bez mojego małego, ale potężnego zespołu Nicole i Erica. Są moimi skałami, moim strażnikiem zdrowia psychicznego, moimi powodami niewłaściwych napadów śmiechu, moimi rezonansami, moimi przypomnieniami, aby pić więcej kofeiny i oddychać, i tak dalej. Moja niesamowita i pracowita grupa testerów przepisów (szczególne podziękowania dla Anny, Carin, Tany, Tammy, Laurie, Caroline, Danielle, Vanessy, Lynn, Audrey, Stephanie D., Anne, Kathy, Stephanie S., Andrei, Beth, Katie, Lindsay M., Bridget, Laura, Lindsay V., Erin, Heather, Suzanne, Adrienne, Stephanie M., Carolina, Kirsten, Lori, Marina i Kristen) testowały, testowały, testowały te przepisy tuż obok mnie i udostępniały najwięcej pomocne komentarze. I na koniec, jestem bardzo wdzięczny niesamowitym zespołom z Penguin Random House Canada i Avery!

Tydzień temu po raz pierwszy trzymałam tę książkę w rękach! Nawet nie jestem w stanie wyrazić, jak szybko biło mi serce, kiedy otworzyłam pudełko! Otwieranie jednej z moich książek po raz pierwszy zawsze jest trochę przerażające i ekscytujące i naprawdę nigdy nie było łatwiej wysłać w świat pracę mojego serca i duszy. Ale jestem bardzo dumna z tej książki. To także moja pierwsza książka w twardej oprawie!

O tej książce

Och, ona błyszczy na kolację jest odzwierciedleniem tego, o co wy, drodzy czytelnicy, pytaliście mnie najczęściej przez te lata-więcej Przepisy na obiady roślinne, które zadowolą tłumy!

Myślę, że większość z nas ma problemy z jedzeniem (wiem, że mam!), a kiedy dodasz do tej mieszanki „roślinne”, może być jeszcze trudniej to rozgryźć. Jeśli kiedykolwiek wzruszyłeś ramionami w kwestii tego, co przygotować na wegański posiłek i zdecydowałeś się na tosty lub miskę płatków śniadaniowych, z pewnością nie jesteś sam. Wiedziałam, że muszę stworzyć tę książkę kucharską, aby pomóc odpowiedzieć na zawsze palące pytanie „co na obiad (roślinny)?” pytanie. Dodatkową korzyścią jest to, że przepisy zawarte w tej książce umożliwiają także przygotowanie niesamowitych (i często przenośnych) lunchów! Znajdziesz tu także idealne, satysfakcjonujące dodatki do dodania na talerz, smaczne sałatki na każdą porę roku, pożywne i lecznicze zupy i gulasze oraz mnóstwo aromatycznych sosów, dressingów, parmezanu i pesto, które możesz przygotować na zmianę profil smakowy (lub po prostu jeszcze bardziej ulepsz swoje danie). I oczywiście dodałam pyszny rozdział o deserach/napojach, bo nie byłaby to książka kucharska Oh She Glows bez słodkich i zdrowych smakołyków! 😉

Co znajdziesz w środku:

Etykiety dietetyczne i kulinarne

Każdy przepis wskazuje, czy jest bez orzechów, bez glutenu, bez soi, bez zbóż i/lub bez oleju, na surowo/bez pieczenia lub w jednym garnku. Spośród 106 przepisów wegańskich zawartych w tej książce kucharskiej 101 jest bezglutenowych lub z opcją bezglutenową, 90 jest bezorzechowych lub z opcją bezorzechową i prawie wszystkie nie zawierają soi. Informuję również, czy przepis jest przyjazny dzieciom, nadaje się do zamrażania i/lub czy wymagane jest wcześniejsze przygotowanie. Moja etykieta „on the glow” informuje, czy przepis jest przenośny. Moim celem było zebranie dla Was jak największej ilości przydatnych informacji (ośmielę się powiedzieć, że to moja najbardziej pouczająca książka w dotychczasowej historii?)… znacie mnie, bądźcie ważni albo idźcie do domu… ​​haha.

Instrukcje przechowywania i podgrzewania

Prawie każdy przepis w tej książce kucharskiej zawiera także szczegółowe instrukcje dotyczące przechowywania i podgrzewania, dostosowane do każdego przepisu. Ja i moi testerzy przepisów spędzamy dużo czasu na testowaniu przepisów, aby wyeliminować zgadywanie!

Czas aktywności i czas całkowity

Każdy przepis informuje, ile czasu aktywnego i całkowitego czasu będzie potrzebne. Czas aktywny to czas, w którym aktywnie przygotowujesz jedzenie w kuchni. Całkowity czas odzwierciedla czas trwania przepisu od początku do końca. Jeśli ma to zastosowanie, dzielimy się także czasem namaczania i/lub czasem relaksu.

Kolorowe fotografie na całą stronę

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą zdjęciami i stylizacją potraw do przepisów zawartych w tej książce – w środku znajduje się ponad 100 moich zdjęć!

Plany posiłków Glow Getter

W tej książce znajdziesz 4 plany przygotowywania posiłków! Każdy plan oszczędzający czas zawiera instrukcje krok po kroku, dzięki czemu możesz przygotować lub przygotować 3 przepisy na obiad w zaledwie 60–90 minut. Wiedziałem, że ważne jest stworzenie planów, które faktycznie sprawdzają się w przypadku intensywnego stylu życia. W przeszłości próbowałem planów, które zajmowały mi od 2,5 do 3 godzin tygodniowo i po prostu nie pasowały do ​​mojego życia. Te plany nie zajmują dużo czasu (60 do 90 minut w szybkim tempie), a przygotowują kilka zdrowych posiłków w tygodniu!

Menu, które zabłyśnie

Dzielę się także moimi sprawdzonymi menu na specjalne okazje lub wieczory tematyczne, takie jak Girls’ Night Out, Dzień Matki, Wieczór Gier, Noc Klubu Książki Kucharskiej Oh She Glows i nie tylko. Jeśli kiedykolwiek miałeś trudności z łączeniem przepisów na specjalne posiłki, mam nadzieję, że znajdziesz w tym artykule informacje potrzebne do uproszczenia planowania. Nie zapomnij sprawdzić naszego pakietu bonusowego poniżej, ponieważ zawiera on 4 menu do wydrukowania, które pasują do menu znajdujących się w książce!

Przydatne listy przepisów

Pomocny indeks moich list przepisów na końcu książki umożliwia szybkie wyszukiwanie przepisów według etykiety alergicznej lub preferencji, dzięki czemu można znaleźć wszystkie przepisy bezglutenowe zgrupowane w jednym miejscu lub wszystkie przepisy przyjazne dzieciom, nadające się do zamrażania , bez orzechów, jednogarnkowe i genialne przepisy.

Moje podstawowe rzeczy, przybory kuchenne i sprzęt AGD

Dołączyłam skróconą listę niezbędnych artykułów do spiżarni, które mam pod ręką, wraz z moimi ulubionymi narzędziami i urządzeniami. Jeśli mam ulubioną markę, dzielę się z Tobą jej nazwami, abyś dokładnie wiedział, czego używam w mojej kuchni.

O Bonusowy pakiet obiadowy Oh She Glows jest tutaj!

Reakcja na moje bonusowe pakiety zamówione w przedsprzedaży dla moich dwóch poprzednich książek kucharskich była tak entuzjastyczna, że ​​wiedziałam, że muszę podnieść poprzeczkę i dodać kilka ekskluzywnych i ekscytujących nowych funkcji bonusowych. To Bonusowy pakiet obiadowy Oh She Glows to zdecydowanie mój ulubiony, najbardziej radosny i kreatywny pakiet w przedsprzedaży. Wszystkie *serce* emoji dla tego. Świetnie się bawiłem, współpracując z lokalną artystką Kaylą Whitney, aby stworzyć piękny, spersonalizowany prezent Och, ona błyszczy Wydruk artystyczny „Glow” do pobrania, który możesz wydrukować i powiesić na ścianie! To mój pierwszy niestandardowy wydruk Oh She Glows i wygląda tak jasno i wesoło na ścianie. Jeśli zawiesisz obraz w swoim domu, chętnie go zobaczymy! Po prostu oznacz to #ohsheglowsfordinner w mediach społecznościowych.

Oprócz wydruku artystycznego „Glow” otrzymasz 4 artystycznie zaprojektowane elementy Och, ona błyszczy na kolację menu do pobrania i udekorowania stołu na specjalne okazje. Bardzo praktyczne Plan posiłków „Glow Getter”. Nowe książki do wydrukowania sprawią, że przygotowywanie planów będzie jeszcze łatwiejsze, gdy Twoja książka dotrze. Wydrukowanie planów posiłków i umieszczenie ich na blacie jest bardzo wygodne, aby móc je skreślać podczas pracy nad planem. I na koniec, nie mogłem kazać wam czekać do października z rozpoczęciem gotowania, dlatego w tym pakiecie umieściłem 4 przepisy na dania z wyprzedzeniem – niektóre z moich ulubionych letnich przepisów, którymi cieszyliśmy się w tym ciepłym sezonie!

Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży Och, ona błyszczy na kolacjętrzymaj paragon pod ręką i Śledź ten link aby otrzymać darmowy pakiet bonusowy w formacie PDF!


Zamów teraz u następujących sprzedawców:

Amazon.ca

Amazon.com

Indigo.ca

Barnesa i Noble’a

Magazyn Książek

Książki – milion

Książki Apple

Amazon.co.uk

Uwaga: Zarabiamy niewielką prowizję, jeśli kupisz przedmiot za pośrednictwem powyższych linków partnerskich. Wielkie dzięki za twoje wsparcie!

Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, co myślisz!!

Z miłością i wdzięcznością,

Angela Xô

About the author

Amine

Leave a Comment