Vegetarian dinner ideas

Bezpłatny 7-dniowy plan zdrowych posiłków (4–10 września)

Written by Amine

Ten post może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji.

Bezpłatny 7-dniowy elastyczny plan posiłków odchudzających, obejmujący pomysły na śniadanie, lunch i kolację oraz listę zakupów. Wszystkie przepisy zawierają makra i punkty Strażników Wagi.

Bezpłatny 7-dniowy plan zdrowych posiłków (4–10 września)

Wygląda na to, że już prawie czas założyć nowe pudełka na drugie śniadanie! Sprawdź te przepisy na powrót do szkoły i ten prosty trik, dzięki któremu dzieci będą się zdrowo odżywiać! Nie zapomnij o mojej nowej książce kucharskiej Skinnytaste Simple, która zawiera pyszne, zdrowe przepisy z maksymalnie 7 składnikami i jest już dostępna w przedsprzedaży! Dzięki tym przepisom nakładanie obiadu na stół podczas wieczorów, w których zabierasz dzieci na zajęcia sportowe i zajęcia pozaszkolne, stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek!

W obliczu gwałtownie rosnących cen żywności wielu z nas musi dostosować swoje posiłki, zmniejszyć je i/lub wykazać się większą kreatywnością. Jednym z NAJLEPSZYCH sposobów na ograniczenie budżetu i utrzymanie zdrowych nawyków żywieniowych jest PLANOWANIE POSIŁKÓW. Możesz uzyskać więcej 5-dniowych budżetowych planów posiłków, subskrybując Relish+ (uzyskaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny tutaj!

Najlepszy planer posiłków Skinnytaste

Najlepszy planer posiłków Skinnytaste

Zdobądź najlepszy planer posiłków Skinnytaste! 52-tygodniowy spiralny plan posiłków zawiera cotygodniowe siatki planowania posiłków, które w razie potrzeby można wyciągnąć i włożyć do lodówki, 12-tygodniowy plan posiłków, 30 (15 nowych) przepisów i odłączaną listę zakupów. Uwielbiam rozpoczynać tydzień od wdzięczności, afirmacji i intencji, więc uwzględniłem również miejsce na to. Mam nadzieję, że pokochasz to tak samo jak ja!

Najlepszy planer posiłków Skinnytaste

Kup Planer posiłków Skinnytaste tutaj:

Uwaga na temat punktów WW

Jeśli podążasz za Strażnikami Wagi, wszystkie zawarte tutaj przepisy zostały zaktualizowane, aby odzwierciedlały nowe Program Strażników Wagi, z punktami wyświetlanymi pod tytułem przepisu. O przycisk www na karcie przepisu przeniesie Cię na stronę internetową Weight Watchers, gdzie możesz zobaczyć kreator receptur używany do określenia tych punktów i dodania ich do swojego dnia (tylko w USA, musisz być zalogowany na swoje konto). Wszystkie przepisy kulinarne w indeksie książek kucharskich są również aktualizowane!

O planie posiłków

Jeśli jesteś nowy w moich planach posiłków, udostępniam te bezpłatne 7-dniowe, elastyczne i zdrowe plany posiłków (moje poprzednie plany posiłków możesz zobaczyć tutaj), które służą jako przewodnik, z dużo miejsca na manewr dla Ciebie też dodaj więcej jedzenia, kawa, napoje, owoce, przekąski, deser, wino itp. lub wymieniaj się przepisami na wybrane przez siebie posiłki, możesz wyszukiwać przepisy według kursów w indeksie. W zależności od Twoich celów powinieneś spożywać co najmniej 1500 kalorii* dziennie. Nie ma jednego rozmiaru pasującego do wszystkich, różni się on w zależności od celów, wieku, wagi itp.

Istnieje również dokładna i uporządkowana lista zakupów, dzięki której zakupy będą znacznie łatwiejsze i mniej stresujące. Oszczędzaj pieniądze i czas. Będziesz rzadziej jeść poza domem, marnować mniej jedzenia i mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać się na właściwej drodze.

Wreszcie, jeśli jesteś w Facebook Dołącz do mojej społeczności Skinnytaste na Facebooku, gdzie wszyscy dzielą się zdjęciami przygotowywanych przepisów. Możesz dołączyć tutaj. Uwielbiam wszystkie pomysły, którymi się dzielą! Jeśli chcesz dołączyć do listy e-mailowej, możesz zarejestrować się tutaj, aby nigdy nie przegapić planu posiłków!

Plan posiłków:

Śniadania i obiady od poniedziałku do piątku przeznaczone są dla 1 osoby, natomiast obiady i wszystkie posiłki w sobotę i niedzielę przeznaczone są dla 4-osobowej rodziny. Niektóre przepisy zapewniają wystarczającą ilość resztek na dwie noce lub na lunch następnego dnia. Lista zakupów jest obszerna i zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania wszystkich posiłków przewidzianych w planie.

PONIEDZIAŁEK (04.09)
B: Mini Quiche z 1 szklanką truskawek
L: Włoska sałatka z makaronem
D: burger z indyka, kebaby wegetariańskie i sałatka coleslaw

Całkowita liczba kalorii: 1080*

WTOREK (05.09)
B: Mini Quiche z 1 szklanką truskawek
L: Sałatka Cobb w słoiku z ranczem maślanym
D: Tofu Tacos z ziemniakami i papryczkami Jalapeno

Całkowita liczba kalorii: 1126*

ŚRODA (06.09)
B: Mini Quiche z Brzoskwinią
L: Sałatka Cobb w słoiku z ranczem maślanym
D: Ragu wołowe z wolnowaru z 1 filiżanką pełnoziarnistego spaghetti** i pieczoną fasolką szparagową z parmezanem

Całkowita liczba kalorii: 1100*

CZWARTEK (07.09)
B: Mini Quiche z Brzoskwinią
L: O Wolnowarującym Ragu Wołowym z 1 szklanką pełnoziarnistego spaghetti i 8 młodymi marchewkami
D: Kotlety z kurczaka we frytownicy z sercem cytryny palmowej i sałatką z awokado
Całkowita liczba kalorii: 1105*

PIĄTEK (08.09)
B: Miska śniadaniowa z tropikalnym budyniem chia (½ przepisu)
L: O Wolnowarującym Ragu Wołowym z 1 szklanką pełnoziarnistego spaghetti i 8 młodymi marchewkami
D: Paella z owocami morza w tygodniu, z więdniętym szpinakiem z czosnkiem i oliwą
Całkowita liczba kalorii: 1118*

SOBOTA (9.09)
B: Quiche szpinakowe z ricottą, 2 szklankami młodej rukoli, 1 łyżeczką oliwy z oliwek, odrobiną cytryny i szczyptą soli
L: Kanapka z roztopionym tuńczykiem (przepis x 2) i jabłko
D: WYJŚCIE NA KOLACJĘ

Całkowita liczba kalorii: 611*

NIEDZIELA (9.10)
B: POZOSTAŁE Quiche ze szpinakiem Ricotta i 1 szklanką winogron
L: Włoska sałatka z brokułów
D: Miski Tzatziki z Kurczakiem

Całkowita liczba kalorii: 1102*

*To jest tylko wskazówka, kobiety powinny spożywać około 1500 kalorii dziennie. Oto przydatny kalkulator pozwalający oszacować Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Zostawiłem dużo miejsca na dodanie większej ilości jedzenia, takiego jak kawa, napoje, owoce, przekąski, deser, wino itp.
** Przygotuj 2 dodatkowe szklanki makaronu na resztki obiadu w czwartek/piątek

*Dokument Google

About the author

Amine

Leave a Comment