Romantic dinner ideas

Łatwe bajgle mięsożerne PSMF – Maria Mind Body Health

Written by Amine

Ten łatwy przepis na bułeczki Carnivore PSMF pochodzi od mojej nowej i wyjątkowej przyjaciółki Aubrey, która przyjechała na moje odosobnienie ketonowe w Grecji i moje odosobnienie ketonowe na Bali. Aubrey jest magikiem w kuchni i nauczyła mnie, jak robić w blenderze naleśniki oszczędzające białko. Te mięsożerne bajgle to w zasadzie naleśniki zrobione z bajgli!

Na początku myślałam, że są za gęste, ale kiedy poprosiłam inne osoby, żeby je spróbowały, odpowiedziały: „Są gęste jak prawdziwy bajgiel!” To jest idealne!

JAK ZROBIĆ ŁATWE BAJGILE PSMF CARNIVORE

Do zrobienia moich łatwych w przygotowaniu, proteinowych bajgli mięsożernych użyłem żelatyny Dalszej Żywności!

Ponadto dietetyczna żelatyna i peptydy kolagenowe są doskonałymi źródłami kolagenu. Zarówno kolagen, jak i żelatyna pochodzą z najwyższej jakości kolagenu bydlęcego pochodzącego od zwierząt karmionych trawą, wyhodowanych na trawie, wolnego od hormonów i antybiotyków.

Korzyści z kolagenu i żelatyny są niesamowite! Samo jedzenie moich pysznych bajgli Protein Sparing pomaga zachować elastyczność i nawilżenie skóry, dłuższe włosy i paznokcie, mocniejsze kości i stawy, szybszą regenerację między treningami, większą elastyczność, lepsze trawienie, a mimo to sprawia, że ​​czujesz się pełny i syty na dłużej!

Inne peptydy kolagenowe spożywcze rozpuszczają się natychmiast w każdym przepisie, a żelatyna w proszku naturalnie zagęszcza przepisy. Jest idealny do tego, aby moje mięsożerne bajgle miały konsystencję chleba do żucia! Można w nim także przygotować lody bezmleczne, żelatynę, żelki-misie bez cukru, sernik bez pieczenia czy panna cotta!

Użyj kodu MARIAMINDBODY, aby uzyskać 20% zniżki na terenie całej witryny!


Łatwe bułeczki mięsożerne PSMF

Ustawienia czasu 5 minuty

Czas na gotowanie 20 minuty

Kurs Chleb, śniadanie, mięsożerne, bez orzechów, przepisy PSMF

Kuchnia Amerykanin, mięsożerca

Porcje 4 porcje

kalorie 119.1

  • Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F. Umieść wszystkie składniki w blenderze i mieszaj, aż będą gładkie.

  • Podzielić mieszaninę równomiernie do natłuszczonej formy do bajgli. Piec przez 20-30 minut lub do momentu, aż bajgle białkowe będą ugotowane. Wyłącz piekarnik i zostaw bajgle w piekarniku na kolejne 5 minut.

  • Przed pokrojeniem odczekaj, aż całkowicie ostygnie.

  • Dodatki przechowuj w szczelnym pojemniku w lodówce do 5 dni. Można zamrażać do miesiąca.

Kalorie: 119.1 | Tłuszcz: 0G | Białko: 26.6G | Węglowodany: 0,8G | Błonnik: 0G | Współczynnik P / E: 33.3

„Emmerich Keto zmienił moje życie na zawsze. Lista moich wcześniejszych problemów medycznych obejmowała raka, pęcherzyk żółciowy, celiakię, osteopenię, GERD i tak dalej.

Trafiłam na Marię Wójcik Emmerich (czyli moją wróżkę 🧚‍♀️ anioł, jak ją nazywam), trzy lata temu w tym miesiącu. Dzięki Waszym książkom, blogowi internetowemu i osobistej ocenie stanu zdrowia udało mi się schudnąć 86 funtów (i liczba ta wciąż rośnie) i wyleczyć wszystkie moje dolegliwości.

Moja energia gwałtownie wzrosła, nauczyłam się gotować i jeść, a moje zdrowie jest teraz lepsze, mając 53 lata, niż 20 lat temu!!!!

Istnieje wiele grup „keto”, ale naprawdę magiczna jest ta zorganizowana przez Marię i Craiga. Leisa

Większość osób, z którymi się konsultuję, całkowicie źle stosuje dietę ketonową. Uzyskaj szybkie rezultaty dzięki mojej oszałamiającej szkole Keto!

Kliknij TUTAJ i sprawdź moje plany suplementacyjne!

About the author

Amine

Leave a Comment