Romantic dinner ideas

Jak zrobić najlepszy sos z ubitego twarogu zachowując buraki!

Written by Amine

Jak zrobić najlepszy sos z ubitego twarogu zachowując buraki!

Sos z bitego twarogu z pieczonym burakiem

Zawsze poszukuję modnych przepisów, które mogę wypróbować. Już od jakiegoś czasu mam ochotę na sos z bitego twarogu, więc zaczynamy! W mojej naturze leży ciekawe urozmaicenie lub prosty dodatek świeżych owoców lub warzyw, dlatego dodaję pieczone buraki. Zawsze uwielbiałem twarożek i byłem zachwycony i chętny, aby spróbować tego popularnego, łatwego w przygotowaniu sosu z dodatkiem współczesnej kuchni.

Historia twarogu sięga kilkudziesięciu lat wstecz i pamiętam, kiedy to było naprawdę. Serek twarogowy był znanym dietetycznym posiłkiem, podawany na liściu sałaty z brzoskwiniami. To było wtedy „zdrowe”. #iliveedit Przejdźmy szybko do współczesnych przepisów i mojej bardziej nowoczesnej miłości do pieczonych buraków! To sprawiło, że sytuacja była najlepsza z obu światów. Buraczki pieczone z twarogiem i teraz mamy piękny, pożywny sos bogaty w białko, który na stałe zagości w moim repertuarze.

To jak robienie hummusu, które teraz przeniosło się do mojej kuchni i zamieszkało w mojej lodówce. Ubity twarożek ma w rzeczywistości wyższą zawartość białka niż hummus, który zwykle wytwarza się z ciecierzycy. Myślę, że to też całkiem satysfakcjonujące. Jest idealny na piękny dip na imprezę w pięknym różowym kolorze, którym wszyscy będą się cieszyć. Twarożek jest z pewnością przyjazny dzieciom, ponieważ widziałem, jak wiele dzieci jadło go w ostatni weekend w Ogrodzie Botanicznym w Atlancie, kiedy zobaczyły, że jest przygotowywany w Ogrodzie Jadalnym. Większość rodziców nie mogła uwierzyć, że ich dzieci jadły buraki!

Podawaj na następnej imprezie, w klubie książki albo zachowaj wszystko dla siebie na szybką przekąskę. Kiedy będziesz potrzebować trochę pożywienia, Bita Chata będzie do Twojej dyspozycji! Swobodnie przechodź na złociste buraki, aby uzyskać bogaty dip o złotym kolorze, jednocześnie ciesząc się bogatym w składniki odżywcze cudem ubitego twarogu. Bezglutenowe i niskowęglowodanowe dla tych, którzy subskrybują. Cieszyć się.

Sos z bitego twarogu z pieczonym burakiem

Szef kuchni Megan

Sos z bitego twarogu z pieczonym burakiem

Czas całkowity 5 minuty

Kurs Przekąska, przekąska

Kuchnia amerykański

Składniki

  • 1 średnio upieczony burak, obrany i pokrojony na ćwiartki
  • 16 uncje twarożek
  • 1 łyżka do zupy Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia
  • 1/2 łyżeczka proszek cebulowy
  • 1/2 łyżeczka czosnek w proszku
  • Świeżo mielony pieprz do smaku
  • Świeży szczypiorek lub bazylia do dekoracji

Instrukcje

  • Umieść pieczone buraki w robocie kuchennym i pulsuj, aż zostaną drobno posiekane. Dodać serek wiejski, oliwę, cebulę w proszku, czosnek i świeżo zmielony pieprz. Miksuj w robocie kuchennym, aż sos będzie miał gładką konsystencję.

  • Można podawać od razu lub przechowywać w lodówce do czasu podania. Udekorować szczypiorkiem lub bazylią. Podawać z warzywami, pieczywem lub krakersami.

  • Alternatywa: do zarumienionego sosu można wykorzystać podsmażone buraki. W tym przepisie możesz także użyć świeżego czosnku!

Słowo kluczowe Twarożek Bity, Sos Twarogowy Bity, Twarożek Bity Z Burakami

Sos z bitego twarogu z pieczonym burakiem

About the author

Amine

Leave a Comment