Healthy dinner ideas

Pomarańczowy Muł na 3 sposoby – Jedz dobrze 4 życia

Written by Amine

Pomarańczowy Muł na 3 sposoby

Ten przepis jest sponsorowany przez Naturalność na Florydzie. Użyłem ich produktu do zrobienia tych pomarańczy na trzy sposoby. Opinie i teksty są całkowicie moje własne. Koniec.

Koktajle Mule, które przyrządza się z piwa imbirowego, to jeden z moich ulubionych drinków. Dzieje się tak odkąd poznałam mojego męża i zaczęłam pić koktajle przy specjalnych okazjach. Wiedząc, jak bardzo kocham mule, chciałam wymyślić własne, unikalne wersje, które mogłabym serwować mojej rodzinie i gościom tego lata. Nazywam je Orange Mules Three Ways i wszystkie trzy wersje okazały się rewelacyjne.

Trzy wersje obejmują prosty, ale pyszny mule pomarańczowy, mule z pomarańczowych jeżyn i mule z pomarańczowego szampana i ananasa.

Moim osobistym faworytem jest Mule Pomarańczowo-Jeżynowe, które ma wyjątkowy, orzeźwiający smak, idealny na lato. Moule szampański z pomarańczowym ananasem ma bardziej tropikalny smak i jest bardzo musujący, a mus pomarańczowy to najprostsza wersja, ale wciąż niesamowicie pyszna.

Pomarańczowy Muł na 3 sposoby |  Jedz dobrze 4 życie Pomarańczowy Muł na 3 sposoby |  Jedz dobrze 4 Życie

Do tych napojów użyłem Florida Natural® Orange Juice. Florida’s Natural składa się z tylko jednego składnika – pomarańczy z Florydy – dzięki czemu pyszny, świeży w smaku sok pomarańczowy jest idealny do koktajli.

Ponadto jedna szklanka soku pomarańczowego o pojemności 8 uncji zawiera prawie dwie porcje całych owoców, a także niezbędne witaminy i minerały, takie jak kwas foliowy i potas, a także zalecaną dzienną dawkę witaminy C.

Pomarańczowy Muł na 3 sposoby |  Jedz dobrze 4 Życie

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie trzy opcje są wyjątkowe i idealne na lato. Będę podawać je mojej rodzinie ponad 4-got w lipcu i nie mogę się doczekać, która wersja zwycięży. Spodziewam się, że wersja BlackBerry będzie na topie, ale zobaczymy.

Co będziesz serwować w ten świąteczny weekend? Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście koktajlu, to te powinny znaleźć się w Waszym menu – proste, niepowtarzalne, pyszne i orzeźwiające. Obiecuję, że Twoi goście nie będą zawiedzeni.

Cieszyć się!

Pomarańczowy Muł na 3 sposoby |  Jedz dobrze 4 życie

DrukDruk

Muł na 3 sposoby

Produkcja: 1 porcja

Czas przygotowania: 5 minut

Czas całkowity: 5 minut

składniki:

Pomarańczowy muł jeżynowy

Pomarańcza, ananas i szampan

Pomarańczowy muł

Wskazówki:

Pomarańczowy muł jeżynowy

W szklance wymieszaj jeżyny i miętę. Dodaj wódkę. Napełnij szklankę lodem i dodaj piwo imbirowe. Udekoruj miętą.

Pomarańcza, ananas i szampan

Napełnij szklankę lodem, dodaj wódkę, sok pomarańczowy i ananasa. Wymieszaj łyżką. Dodaj szampana i odrobinę piwa imbirowego. Udekoruj według uznania.

Pomarańczowy muł

Napełnij szklankę lodem, dodaj wódkę, sok pomarańczowy i piwo imbirowe. Dodać trochę soku z cytryny i wymieszać do połączenia. Udekoruj według uznania.

About the author

Amine

Leave a Comment