Healthy dinner ideas

Podnieś wibracje | Jedz dobrze, ciesz się życiem

Written by Amine

Oto bardzo prosty, ale potężny proces, którego używam, aby podnieść swoje wibracje i poczuć się dobrze. Jednym z moich ulubionych procesów jest rozpoczynanie dnia od wysokich wibracji i utrzymywanie ich przez cały dzień tak długo, jak to możliwe.

Jedną z moich intencji każdego dnia jest dobre samopoczucie. Nasze myśli i emocje mają taki sam wpływ na nasze zdrowie, jak to, co jemy. Kiedy czujemy się spokojni i spokojni, nasze ciało znajduje się w trybie odpoczynku i regeneracji, w którym zdrowie i uzdrowienie zachodzą w sposób naturalny.

Kiedy czujemy się dobrze, jesteśmy zdrowsi i milsi dla siebie i innych. Wnosimy również w świat energię radości i miłości, która podnosi na duchu wszystkich. Nasza energia robi różnicę, ma efekt fali. WARTO CZUĆ SIĘ DOBRZE!

Ten proces łączy mnie z uczuciem miłości w moim sercu. Pozwala mi poczuć otwartość na przyjęcie magii wszechświata. Czuję się bezpieczna i wspierana, wiedząc, że wszechświat jest po mojej stronie i wszystko zawsze wychodzi mi na dobre.

Robię to od lat i uwielbiam to. Rezultatem jest większy przepływ w moim życiu. Mam nadzieję, że tobie również się to podoba.

Jak podnieść swój poziom wibracji?

Wszystko, co przynosi Ci poczucie radości, spokoju i ulgi, podnosi Twoje wibracje. Spacer na łonie natury, taniec, praktyka jogi, medytacja lub powyższy proces mogą podnieść Twoje wibracje.

Ale jeśli odczuwasz smutek lub strach, możesz nie być w stanie od razu uzyskać radości i wdzięczności. Bądź delikatny dla siebie. W takim przypadku podniesienie wibracji może wywołać zazdrość, złość lub zemstę, co jest wyższą wibracją niż smutek. To dobrze, to krok we właściwym kierunku. Wspinasz się po drabinie emocjonalnej i czujesz się lepiej. Możesz zobaczyć, jak to wygląda na skali emocjonalnej.

Nawet jeśli czujesz się o 2% lepiej, masz wyższą wibrację.

Podnieś swój proces wibracyjny: krok po kroku

Scena 1: Połóż rękę na sercu i wyobraź sobie, że Twój oddech wpływa do Twojego serca, a nasz oddech wpływa do Twojego serca. Pomyśl o czymś, co kochasz. To może być cokolwiek; Twój kot, Twój samochód, Twoja filiżanka kawy, Twoje dziecko lub wnuk, wszystko, co daje Ci poczucie miłości. Weź 3 oddechy, gdy poczujesz to uczucie miłości w swoim sercu.

Krok 2: Przenieś swoją uwagę w dół, do splotu słonecznego (trzecia czakra) tuż nad pępkiem. Koncentrując się na tym obszarze, powiedz sobie „Jestem godzien dobrych rzeczy, które pojawiają się w moim życiu”. Pozwól sobie poczuć otwartość na otrzymywanie. Powiedz to 3 razy podczas otwierania, a otrzymasz niesamowite rzeczy.

Krok 3: Przenieś swoją energię w dół do miednicy lub bioder (pierwsza czakra). Koncentrując się na tym obszarze swojego ciała, powiedz sobie: „Jestem bezpieczny, zawsze wszystko mi się układa”. Oddychaj głęboko, mów i poczuj „Jestem bezpieczny, wszechświat jest po mojej stronie i zawsze wszystko układa się po mojej myśli”. Powtórz jeszcze raz w sumie 3 razy: „Jestem bezpieczny, wszechświat jest po mojej stronie i wszystko zawsze mi się układa”.

To jest! Możesz wykonać ten proces w dowolnym miejscu. Zrób to online w supermarkecie, wsiadając do samochodu lub gdziekolwiek i kiedykolwiek. Lubię to robić zaraz po porannej medytacji. Czuję się tak dobrze!

Jak sprawdzić częstotliwość wibracji?

Możesz poznać swoje wibracje, dostrajając się do swojego ciała. Weź głęboki oddech, zwróć uwagę na temperaturę pomieszczenia na swojej skórze, zwróć uwagę na swoje stopy na podłodze, zwróć uwagę na wdech i wydech nosa. Poczuj, jak pojawiają się doznania w twoim ciele. Pozwól ujawnić się wszelkim uczuciom. Zadaj sobie pytanie, jak się czuję w skali od 1 do 10, gdzie 1 to okropne, a 10 to świetne samopoczucie. Teraz znasz swoje wibracje.

W tym momencie nie osądzaj siebie, po prostu zauważ, jak czuje się twoje ciało i emocje z miłującą dobrocią. Sama świadomość zacznie pozwalać, aby energia się rozproszyła.

„Wszystko w życiu jest wibracją”. -Alberta Einsteina

Ciesz się tym łatwym i skutecznym procesem i zauważ, o ile więcej przepływu masz w swoim życiu.

About the author

Amine

Leave a Comment