Healthy dinner ideas

2021 Przewodnik po prezentach dla kolesi

Written by Amine

Przewodniki prezentów są tutaj !!!

Mamy pomysły dla wielu wspaniałych ludzi: kolesie (poniżej), domowych kucharzy i smakoszy, miłośnicy domu i stylu oraz Entuzjaści piękna i zdrowia.

Wszyscy wiemy, że wakacje nie dotyczą prezentów, ale możesz również wiedzieć, że dawanie prezentów może być najlepsze. Nic nie sprawia, że ​​jestem bardziej zawrotny niż znalezienie idealnego prezentu dla kogoś, kogo kocham, zwłaszcza gdy jest to trudny prezent. (Wszyscy w mojej rodzinie są szokująco trudne do kupowania.)

Mam nadzieję, że te przewodniki prezentowe mogą pomóc Ci znaleźć coś wyjątkowego dla kogoś, kogo kochasz. Albo ty! Jak lubię wam przypominać co roku, nie ma wstydu, aby przekazać te przewodniki prezentowe znaczącym innym/członkom rodziny z przedmiotem „porady hiiiint”.

Szczęśliwe podarowanie, przyjaciele! I szczęśliwe, szczęśliwe wakacje. Myślę, że jesteś wspaniały.

2021 Pomysły na prezenty dla kolesi:

Druk galerii serca. Excilet entuzjasta fotograficznego lub miłośnika muzyki drukiem ze starannie wyselekcjonowanej galerii Aarona Zego. Możesz kupić bezframent lub oprawione nadruki legendarnych muzyków, ale każda z książek fotograficznych w Heart of Gold Gallery Butique również byłby doskonałym prezentem.

Solo ognisko. Eleganckie, przenośne i bezdymne (nigdy więcej płonących oczu lub dymnych ubrań!) Solo piece są niezwykle popularne bez powodu. Niezależnie od tego, czy jest przechowywany na podwórku, biwakowanie, czy oświetlony na plaży, ognisko zapewnia świetny przytulny smak z minimalnym zamieszaniem.

Breville Panini Duo Press. Kradnij serce kochanka kanapkowego za pomocą prasy Panini! Jest to model bez fanarek, ale myślę, że prostota wtyczki jest jego punktem sprzedaży. Duo ma swoje zadanie, tworząc idealnie prażone, stopione sery z serem i robi to dobrze.

Kapcie męskie Bombas. Po pierwsze, jeśli nie znasz jeszcze bomb, są znani z ich naprawdę doskonałych skarpet (które również stanowią dobry praktyczny prezent). Kapcie te łączą najlepsze ze światów skarpet i kapci – są lekkie i łatwe do spakowania z miękką szczotkowaną podszewką i specjalnymi uchwytami na dnie, aby zapobiec poślizgnięciu się. Idealny do spacerów po domu z tostowym komfortem. (Bonus: nie wydają typowego dźwięku kapci, gdy noszący powiedział, że wędruje …)

Vice Pro plus niestandardowe piłki golfowe. Odkryłem, że wielu mężczyzn lubi zarówno golfa, jak i nakładając swoje imiona. Więc jeśli masz entuzjastę golfa w swoim życiu, umieść ich nazwę na wysokiej jakości piłkach…

Koszula imprezowa Tombolo. Dla mężczyzny, który uwielbia dobrą „koszulę imprezową”, Tombolo obejmuje wszystkie (częściowe) bazy. Od ręczników herbacianych po tencel, do wyboru jest niezliczone style. A jeśli masz w życiu szczególnie odważnego konia ubrania, być może wyrzucaj się na pasujący zespół. Znam faceta, który z dumą kołysze zestaw „wędkarza”…

Naadam Long Sleeve Cashmere Polo. Wypełnij garderobę swojego ulubionego chłopca tym super miękkim i wszechstronnym kaszmirowym polo. Wygląda równie świetnie z dżinsami i koszulką lub pod marynarką! A jeśli styl Polo nie wydaje się odpowiedni dla tego faceta, nie możesz się pomylić z klasycznym okrążeniem.

Brumate Back Tap. To 3-galonowa chłodnica plecaka z kranem! Mam wrażenie, że ten jest na sprzedaż? (Krzycz do Caroline Moss, która wysłała mi to, aby dostać się do Logana. Robi także niesamowite przewodniki prezentów.)

Posączki kości mięsnej całej sesji shootin. Dla głów do grilla! Z siedzibą w Waxahachie w Teksasie, mięso kościoła kościelnego tworzy naprawdę pyszne posiłki na wszystkie okazje. Ten zestaw obejmuje faworytów mojego rezydenta Pitmastera: Święty Voodoo, Święta Krowa, miód BBQ i święta Ewangelia. Church mięsny ma również całkiem zabawne towary (pomyśl „dowódca mostka” i „Body by BBQ” Koozies), które mogą łaskotać fantazję niektórych kolesi.

Stojaki Artthome Taco. Niezbędny? NIE. Zabawa? Aby poprawić wrażenia kuliste fetyszysty taco dzięki tym geometrycznym stojakom taco. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​powodują dużo radości.

Bulleit Bourbon x Yeti Outdoor Pack. Jeśli masz whisky w swoim życiu, weź im ten zestaw upominkowy, który łączy dwie piękne rzeczy: Yeti Rambler (prawdziwie magiczne izolowane szkło) i whisky Bulleit (zawiera butelkę whisky bourbon i butelkę whisky 95 Rye) . Dzięki!

Buty Scarosso Eugenio Chelsea w zamszu tytoniu. Spędziłem więcej czasu, patrząc na męskie buty, niż chciałbym przyznać… te zamszowe buty Chelsea z elastyczną gumową podeszwą to jedne z najseksowniejszych butów, jakie kiedykolwiek widziałem i można je łatwo ubrać w górę iw dół. Buty Aurelien City Chelsea są również ponadczasowym wyborem. A jeśli kupujesz kogoś, kto jest bardziej motocykle niż Chelsea Boot Man, zamszowe poślizgi Charlesa Tyrwhitta w Tan są zwycięzcą.

Wielki Zielone Jajko Kamado Grill i Smoker. Jeśli chcesz naprawdę zepsuć koleś, możesz rozważyć duże zielone jajko. Od mięsa po pizzę po wypieki, możesz zrobić prawie wszystko na BGE (duży rozmiar jest najbardziej popularny/uniwersalny), który pięknie zachowuje ciepło i pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę, dostosowując opatentowane systemy przepływu powietrza. ZASTRZEŻENIE: Myślę, że ważne jest, aby ostrzec cię, że jeśli dasz komuś BGE jako prezent, bardzo prawdopodobne jest, że wejdą do kultu BGE i będą miały obsesję na punkcie tego / chcą gotować na nim wszystko / oglądać filmy BGE / jajko. Wiem to, ponieważ ostatnie Boże Narodzenie dałem Loganowi, a teraz … jajko to życie.

Aby uzyskać więcej pomysłów na prezenty, sprawdź przewodniki prezentów w 2020, 2019, 2018 i 2017 roku!

About the author

Amine

Leave a Comment